8-10 maja,  5-7 czerwca, 7-9 sierpnia
 Msza Święta z Maryją
 Eucharystyczne rekolekcje maryjne

Chrystus zaprosił do przeżywania Ofiary Mszy św. cały Kościół - ziemski i niebiański. Maryja, która stała pod Jego krzyżem, gdy składał tę Ofiarę uwielbienia i zadośćuczynienia Ojcu za nasze grzechy - w sposób szczególny jest obecna przy każdym ołtarzu, na którym sprawowana jest Msza św.
    Jeśli pragniesz uczyć się od Maryi stojącej pod krzyżem Jej wierności, miłości i ofiarności; jeśli chcesz uczyć się prawdziwie łączyć się z Nią i wszystkimi zbawionymi w niebie w głębokim przeżywaniu Mszy św. - przyjmij zaproszenie na eucharystyczne rekolekcje maryjne w licheńskim sanktuarium.

 12-14 czerwca
 Z Maryją adorujemy Jezusa
 Rekolekcje eucharystyczne

W roku Eucharystii Maryja przywołuje nas do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nieustannie wskazuje nam na Jezusa obecnego w Chlebie eucharystycznym konsekrowanym, przeistaczanym w Ciało Pańskie w każdej Mszy św., jak też w białym Opłatku w monstrancji. Maryja pobudza nas do adoracji obecnego w sercu Jezusa, którego przyjęliśmy w Komunii św. Pragnie nas pociągnąć do serdecznej rozmowy z Tym, który zamieszkał w nas. I zasmucamy Ją wtedy, gdy stajemy się nieuważnymi „zjadaczami” Chleba Eucharystycznego.


Zapraszamy na rekolekcje do licheńskiego sanktuarium wszystkich tych, którzy chcą się uczyć cichej i serdecznej adoracji Jezusa na wzór Maryi.

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

 

      

      logo 777bialeeee

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary